VIDEO/ Momenti kur autori qëllon 4 persona në Prishtinë

5 Shtator 2019, 17:59 | Përditesimi i fundit: 2019-09-06 09:43:10

KOSOVË- Një person ka vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur pas breshërisë së kallashnikovit pasditen e sotme në Prishtinë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë. Mediet ne Kosovë kanë publikuar pamjet e personave të shtrirë në tokë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha