VIDEO nga aksidenti në Durrës/ Makina me shpejtësi hedh në ajër çiftin dhe largohet pa ndaluar! Shpëtojnë 'në fije të perit' 2 të tjerë që po kalonin rrugën

16 Qershor, 13:17

Report Tv siguron pamjet e aksidentit të ndodhur ditën e djeshme në Durrës, ku u plagos një e moshuar në lagjen nr. 11. Ajo po ecte në këmbë e shoqëruar nga një burrë kur makina e cila vinte me shpejtësi ka kapur vetëm të moshuarën dhe jo personin që ishte krah saj

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha