Video nga momenti i shpërthimit në Bejrut, ja si mbulohet vendi me tym dhe tronditet gjithë vendi

4 Gusht, 18:50

Momenti i shpërthimit të depos së fishekzjarrëve është krahasuar me një tërmet nga qytetarët që u bënë pjesë e ngjarjes së sotme në Bejrut të Libanit.

  •  

Kategori të tjera