Video skandal/ Kamarieri në Tiranë bën gjestin e neveritshëm ndaj klientit, pështyn pjatën: Na ka ardhur ministri, po ia çoj ta hajë

24 Janar, 17:28

Gjesti skandaloz dhe aspak i hijshëm nga kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili pështyn pjatën e një klienti po bën xhiron e rrjetit. Në video, shfaqet kamarieri duke mbajtur pjatën e përgatitur dhe duke thënë “karpaço me salmon do ta hajë një ministër që ndodhet në restorant”, dhe nis ta pështyjë. 

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha