VIDEO tronditëse, Pele i jep lamtumirën familjarëve dhe miqve nga telefoni

26 Dhjetor 2022, 18:08

Legjenda e futbollit brazilian dhe atij botëror, Pele është në luftë me vdekjen.

Kategori të tjera