Video tronditëse, prifti djall në Greqi ngacmon seksualisht me një djalë të ri në mes të rrugës

22 Shkurt, 19:29

Një video tronditëse është publikuar në një media greke ku shfaq një prift i cili ka ngacmuar seksualisht një djalë të ri në një nga rrugicat e zonës Plaka në Athinë. Pamjet që do të trazonin çdo mendje logjike zbulon se një prift ngacmon seksualisht një djalë të ri, në mes të ditë në një rrugicë në zonën Plaka të Athinës.

Media greke shprehet se djali i ri me shumë mundësi mund të jetë me origjinë arabe, ndërsa kanë qenë kamerat e sigurisë së zonës që kanë filmuar gjithçka. Në video duket se ka qenë një kalimtar i rastit që ka bërë që prifti të ndalojë së kryeri veprime të turpshme. Pas largimit të kalimtarit, prifti largohet dhe i riu e ndjek nga pas.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha