Vlonjati “ofron” Lungomaren për debat publik: Të jetë Rama përballë Bashës-Saliut e Metës

13 Prill, 11:24 | Përditesimi i fundit: 2021-04-13 11:24:18

A do të donit një debat publik Rama-Basha para zgjedhjeve? Kjo ishte tema e diskutimit mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një qytetar nga Vlora tha se duhet bërë një debat i tillë madje në Lungomare dhe sipas tij Rama duhet të jetë në debat përballë Bashës-Saliut e Metës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha