Vlora 'si në gusht', plazhi i mbushur me turistë të huaj, kryesisht nga Evropa lindore! Pushuesi nga Serbia: Ia kam sugjeruar miqve Shqipërinë

22 Shtator, 13:22 | Përditesimi i fundit: 2021-09-22 20:19:42

10-ditëshi i fundit i shtatorit ka regjistruar një numër të lartë turistësh në plazhet e Vlorës, të ardhur nga Ukraina, Rusia, Serbia dhe Polonia  Pavarësisht luhatjeve të temperaturave, turistët e huaj shprehen për Report Tv se vjeshta është periudha më e bukur për pushime.

Zgjidh një foto nga serveri

 Foto te perpunuar  Foto bruto

Përmasat e sugjeruara për imazhin janë 780x440


terrorizemkosovatiranagrabitjeBalla

  •  

Plotëso taget e fotos


Kategoria

Zgjedhjet 2021Pa gjurmëTiranaLifestyleAnalizaDrejt PunësArkivaProgrameDossierMediaSpecialeLajme të miraHoroskopiVIP & SpektakëlShëndetiKulturaIntervistaKosova & RajoniSocialeEkonomiPolitikëKryesoreEmisioneVideo ZoneNë LibrariMirëdita mësueseReceta GatimiAktualitetSportBota

Programi

Minuta 0Rubrika "Në Librari"SpecialeDokumentarEdicioni informativ i lajmeveStudio LiveSot, live në Shqipëri!Shtypi i ditës dhe ju112Pa ProtokollVeri-jugPa gjurmëDosja KTë gatuajmë!Rreze DiellRepolitix5 Pyetje nga Babaramo

Video i emisionit te plote

 

Shfaq në rezultatet e kërkimit

 

 Ruaj ndryshimet  Ruaj si draft  Anulo

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha