Vlorë, gjykata liron 5 rojet bregdetare, shpërthejnë nga gëzimi familjarët, avokati: Janë heronj

27 Maj, 14:15 | Përditesimi i fundit: 2021-05-27 15:53:50

Gjykata e Vlorës ka caktuar detyrim paraqitje për 5 rojet bregdetare. Detyrim paraqitje për Bledar Bufajn, Roland Canin, Ardit Alikajn, Sejfulla Bejën dhe Besmir Meçen. Ato u akuzuan për shpërdorim detyre duke ndihmuar skafistët.

‘Janë heronj ata djem, sot Gjykata e Apelit vendosi në vend drejtësinë’- tha avokati Astrit Bajo.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha