Vogëlushja e sëmurë bën 70 km me biçikletë për të takuar Mbappé-n, 8-vjeçarja i kërkon të mos largohet nga PSG

26 Gusht, 12:55 | Përditesimi i fundit: 2022-08-26 12:57:48

Vogëlushja Camille 8 vjeç mbërriti në stadiumin e PSG-së në Paris, pasi kishte bërë me biçikletë mbi 70 kilometra për takuar idhullin e saj Kylian Mbappe dhe kampionët e Paris Saint Germain.

Kategori të tjera