Voltana Ademi shërohet nga COVID, Meta batuta më të në Koplik: Qenke si kokrra e mollës

10 Tetor, 12:52

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi është shëruar nga COVID-19 dhe ditën e sotme ka marrë pjesë në ceremoninë e 100-vjetorit të luftës së Koplikut. I pranishëm në këtë ceremoni ishte edhe presidenti Ilir Meta i cili nuk i kurseu batutat kur u takua me Voltana Ademin duke i thënë se “qenke shumë mirë, si kokrra e mollës”.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera