'Vrasës, ka bërë 65 krime’ Telefonuesi AKUZON ashpër ish-kryeministrin Berisha

20 Qershor, 09:47

Një qytetar telefonoi mëngjesin e sotëm në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv dhe lëshoi akuza të ashpra ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha. Zotëria tha se ai është vrasës , ka bërë mbi 65 krime dhe se është fatkeqësia e këtij vendi pasi do “luftojë” deri sa të sjellë Bashën në pushtet. Ndiqeni opinionin e tij.

Kategori të tjera