Xhaçka me gratë në Ersekë: PS në garën me kohën për standarde e shanse për të gjithë

19 Prill, 14:56

Teksa shpalosi të gjithë vizionin e saj për Kolonjën turistike dhe impaktin e madh që ajo do ketë në fuqizimin ekonomik të çdo familje kolonjare, Xhaçka theksoi se Partia Socialiste është rruga e vetme për t’ia arritur këtij qëllimi.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha