Xhelal Mziu përmbys programin e Bashës dhe befason: Do dyfishojmë pagat në privat!

21 Prill, 13:51

Kryesuesi i listës së PD-së Xhelal Mziu tallet me dibranët duke premtuar dyfishim të pagave në sektorin privat. Asnjë qeveri në planet nuk mund të diktojë pagat në sektorin privat. Ish-kryebashkiaku ‘përmbys’ premtimin e Bashës edhe për pensionet. 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha