Xhelozi që vret, gruaja nga Brazili qëllon për vdekje 26-vjecaren sepse ishte ulur pranë burrit të saj

23 Shkurt, 10:35

Brazil- Videoja nga momenti i tmerrshëm ku gruaja xheloze nga Brazili qëlloi për vdekje 26-vjeçaren sepse ishte ulur pranë burrit të saj, po bën “xhiron” e botës.

Sipas mediave të huaja, në video dallohet një tryezë prej 7 personash, në të cilën është ulur edhe burri i 31-vjeçare, Dayane Rafaella de Silva Rodrigues, pranë viktimës Djaiane Batista Barro.Ata duken mjaft të qetë deri në momentin kur autorja e krimit vjen dhe qëllon në kokë për vdekje 26-vjeçaren.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha