Yuri Kim super e kujdesshme me masat anti-COVID, dezinfekton dy herë foltoren, tavolinën dhe karrigen ku ulet

22 Dhjetor 2020, 11:26

Teksa pritej të nënshkruhej marrëveshja e re e ekstradimit mes Shqipërisë dhe SHBA-ve ditën e sotme, ambasadorja Yuri Kim me kujdesin e saj për masat anti-COVID tërhoqi vëmendjen duke dhënë edhe një mesazh për të gjithë.

Kategori të tjera