“Zgjuat ministrin nga gjumi, i prishët pushimet” biseda në studio moderator-telefonues për zjarret

7 Gusht, 09:48

Një telefonues ka dashur të vlerësojë Report Tv mëngjesin e sotëm gjatë programit “Shtypi i Ditës dhe Ju”. Ai iu drejtua moderatorit duke i thënë se e zgjuat ministrin e Mbrojtjes nga gjumi i prishët pushimet dhe e kthyet në detyrë për të përballuar zjarret. Moderatori Andi Kapxhiu iu përgjigj se bënë vetëm detyrën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha