Zhdukja e Koçoles e Sulovarit, pamjet ekskluzive të vilës ku u strehuan autorët! Rrethuar me mure dhe pemë të dendura

13 Maj, 20:08

Report TV sjell për herë të parë pamjet ekskluzive të vilës në Himarë,  që dyshohet se ka shërbyer si bazë e fshehtë e autorëve që dyshohet se rrëmbyen Leonard Thodhorin dhe Fatmir Sulovarin. Në rrethana të panjohura, ata u morën me makinë Mercedes Benz G Class mesditën e 6 Prillit në qytetin e Sarandës dhe ende nuk ka asnjë gjurmë të tyre.

Kategori të tjera