“Zjarrëvënësit të digjen të gjallë” zonja e shqetësuar: Pse nuk kishte zjarre në kohën e Enverit?

10 Gusht, 09:48

E ashpër ishte një zonjë nga Mallakastra që telefonoi në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Duke folur për situatën e zjarreve ajo tha se ata që bëjnë zjarrëvënie të qëllimshme të digjen të gjallë. Telefonuesja më pas bëri një krahasim me mënyrën se si menaxhoheshin zjarret në diktaturë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha