Zonja do URGJENT vettingun e politikës: Kanë KËPUCË nga 600 euro dhe KOSTUME nga 1 mijë euro

1 Shtator, 09:51

Në mënyrën më urgjente një zonjë që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv  kërkoi vettingun e politikanëve. Ajo duke folur në studio me gazetarin Andi Kapxhiu tha se pensionet janë minimale ndërsa ka politikanë e deputetë që blenë këpucë nga 600 euro dhe kostume nga 1 mijë euro. Ndiqeni mendimin e zonjës.

Programe të tjera

Shiko të gjitha