Zonja i “zë” vendin Ramës: Të isha unë kryeministre minatorët e naftëtarët pension 1 mln lekë

26 Gusht, 09:26

Një zonjë që telefonoi në programin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u “vesh” për pak sekonda si Edi Rama. Ajo tha se po të ishte kryeministre minatorëve dhe naftëtarëve do ua bënte pensionin 1 milion lekë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha