Zonja rrëfen si e mposhti Covid-in: Më kushtoi mbi 1 milion lekë, mjeku s’të prek me dorë

12 Nëntor, 10:03 | Përditesimi i fundit: 2020-11-12 10:16:25

Një zonjë nga Tirana telefonoi në programin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv dhe rrëfeu se si e kishte mposhtur Covid-in. Ajo tha se jemi në pandemi dhe duhet të kuptojmë edhe situatën: “ U mjekova edhe në kushte shtëpie dhe me kushtoi 1 milion lekë, por fatmirësisht organizmi im e përballoi” sqaroi zonja e cila kishte shumë kritika për mjekët duke thënë se nuk të prekin me dorë. Ndiqeni rrëfimin e saj.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha