Zonja zbulon enigmën: Vaksina erdhi nga Turqia, ja si është bërë transportimi i saj

12 Janar, 10:29 | Përditesimi i fundit: 2021-01-12 11:08:55

Në programin e mëngjesit “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një zonjë zbuloi enigmën se nga erdhi vaksina në Shqipëri. Ajo tha se vaksina anti-Covid në vendin tonë është dhuratë nga Turqia dhe tregoi edhe mënyrën se si është transportuar. Ndiqeni të plotë qëndrimin e saj.

Programe të tjera

Shiko të gjitha