Zotëria e sheh politikën si futbollin: Messi-Ronaldo jashtë Championsit, të zhduken edhe PS e PD

18 Mars, 11:04

Një qytetar nga Elbasani që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv bëri një krahasim të politikës me futbollin europian. Ai tha se Messi e Ronaldo mbetën jashtë Championsit dhe sipas tij edhe partitë e mëdha në vendin tonë PS e PD duhet të zhduken e të dalin forca të reja poltike.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha