Zotëria i drejtohet kreut të shtetit: Në mëngjes pro Berishës, pasdite pro Amerikës, ndaje mendjen

25 Maj, 10:07

Situatën dhe zhvillimet aktuale ka komentuar një telefonues në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv mëngjesin e sotëm. Ai iu drejtua presidentit Meta kur tha se: Në mëngjes është pro Berishës dhe pasdite është pro amerikan,të paktën ta ndajë mendjen. Ndiqeni mendimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha