Zotëria kujton edhe 2017-tën: Një marrëveshje e re Rama-Basha e shkrin fare PD-në, ja pse

15 Prill, 11:09

Jeni pro apo kundër një bashkëpunimi Rama-Basha pas 25 prillit? Kjo temë u diskutua mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv dhe një zotëri duke kujtuar edhe 2017-tën tha se një marrëveshje e re mes liderëve e shkrin fare PD-në duke zbuluar edhe pse.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha