Zotëria kundër kryqëzimit të gjyqtares: Të mbrojmë femrat, me rroba firmato ishte nuk ishte lakuriq

1 Qershor, 09:57

Një telefonues në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ishte kundër kryqëzimit të drejtueses së Gjykatës së Elbasanit pas videove të publikuara. Ai tha se duhet të mbrojmë femrat në karrierë dhe se tek e fundit me rroba firmato ishte nuk ishte lakuriq.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha