Zotëria rendit provat e SHBA-ve për ish-kryeministrin dhe thotë: Më famëkeq se Berisha është …

21 Maj, 09:48 | Përditesimi i fundit: 2021-05-21 10:12:17

Shpalljen “non grata” nga SHBA-të Sali Berisha e ka çuar në gjyq duke paditur sekretarin e shtetit pasi thotë se nuk kanë prova. Një telefonues në programin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv renditi provat që sipas tij kanë amerikanët dhe tha: Më famëkeq se Berisha është Ilir Meta.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha