Zotëria rrëfen tmerrin në rrugë: Shoferët e rinj aventurierë që bëjnë gara, vetëm Zoti na shpëtoi

5 Korrik, 09:36

Një rast konkret rrëfeu një zotëri nga jug-lindja e vendit për tmerrin që kishte përjetuar dje në rrugë. Duke telefonuar në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ai tha se shoferët e rinj janë aventurierë që bëjnë gara dhe vetëm Zoti i shpëtoftë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha