Zotëria shpjegon me dy fjalë garën në PD: Basha është kobure në brezin e Sali Berishës,ja pse

29 Maj, 09:45

Gjatë diskutimeve në programin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një zotëri që telefonoi nga Fieri shpjegoi sipas mënyrës së tij garën në PD. Ai tha se Basha është kobure në brezin e Sali Berishës dhe nënvizoi se kandidatët e tjerë nuk kanë shanse duke shpjeguar edhe pse.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha