Zotëria s’u zë besë anëtarëve të Kushtetueses dhe shpjegon: Ja si duhet të zgjidhen dhe 4 kriterët që…

24 Qershor, 09:31

Mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u diskutua për zgjedhjet lokale të vitit 2019-të dhe vendimin e Gjykatës Kushtetuese për të pezulluar gjykimin e për t’i kërkuar opinion Venecias. Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak një telefonuesi që iu kthye keq anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha