Zotëria thirrje direkte SHBA-ve: Merruni paratë politikanëve e jepjani popullit,me saraje kudo

23 Gusht, 09:32

Duke folur edhe për temën e ditës në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një zotëri kishte një thirrje direkte për ambasadën amerikane. Merruni pasurinë politikanëve dhe kthejani atë popullit kërkoi telefonuesi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha