Zotëria zbulon “gabimin” e Ramës: Duhet të bënte ministër Lulin, Metën dhe Berishën, ja pse

30 Dhjetor 2020, 10:26 | Përditesimi i fundit: 2020-12-30 11:29:04

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një qytetar deklaroi hapur se klasa politike është e gjitha bashkë dhe për të vërtetuar diçka të tillë ai zbuloi edhe me ironi atë që mund të quhet si gabim i Edi Ramës sipas tij. Telefonuesi tha: Gabimi i Ramës është që nuk bëri ministër Bashën, Metën dhe Berishën sepse këta janë të gjithë bashkë.

Programe të tjera

Shiko të gjitha