Të qeshur por dhe të zymtë, parakalimi i kandidatëve para takimit me Bashën në selinë blu (FOTO)

Grida Duma

1 / 47

Oriela Nebijaj

2 / 47

Lediana Fratari

3 / 47

Xhelal Mziu

4 / 47

Jorida Tabaku

5 / 47

Dashnor SUlaj

6 / 47
7 / 47

Belind Këlliçi

8 / 47

Korab Lita

9 / 47

Flamur Noka

10 / 47

Ivi Kaso

11 / 47

Edmond Spaho

12 / 47

Oriola Pampuri

13 / 47

Tomor Alizoti

14 / 47

Ervin Salianji

15 / 47

Ervin Salianji

16 / 47

Enkelejd Alibeaj

17 / 47
18 / 47

Agron Gjekmarkaj

19 / 47

Alfred Rrushaj

20 / 47

Dhurata Çupa

21 / 47

Kreshnik Çollaku

22 / 47

Asllan Dogjani ( Majtas)

23 / 47

Flutura Açka

24 / 47
25 / 47

Flutura Açka

26 / 47
27 / 47
28 / 47

tritan Shehu

29 / 47
30 / 47

Flamur Hoxha

31 / 47
32 / 47
33 / 47

Bardh Spahia

34 / 47
35 / 47
36 / 47

Belind Këlliçi

37 / 47

Aldo Bumçi

38 / 47

Korab Lita dhe Flamur noka

39 / 47

Mark Marku dhe Agron Gjekmarkaj

40 / 47
41 / 47

Agron Shehaj

42 / 47

Xhelal Mziu ( I Pari Majtas )

43 / 47
44 / 47

Flutura Açka

45 / 47
46 / 47
47 / 47