Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:09 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Vlorė dhe Kavajė, superaksion i policisė, kapen 15.7 ton kanabis
14/07/17
Foto 1 nga 16
Rreth 15.7 ton drogė e llojit kanabis janė sekuestruar nga Policia e Shtetit nė orėt e para tė mengjesit tė sė premtes. Lėnda narkotike ėshte sekuestruar nė Vlorė dhe nė Kavajė ndėrsa mėsohet se janė arrestuar disa persona. Pas operacionit tė Vlorės, ku u kapėn 15 ton lėndė narkotike, rreth 1.3 ton kanabis u sekuestruan nė orėt e para tė mengjesit tė sė premtes nė Kavajė. (e.z/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaq të gjitha