Aksident i rëndë në Kukës, përmbyset makina, ndërron jetë në spital 35-vjeçari

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një 33-vjeçari ka ndodhur sot në Kukës. Ngjarja është shënuar në dalje të qytetit, ku ka mbetur viktimë i riu Bekim Shehu. Ai ka qenë duke udhëtuar me mjetin e tij ‘Minikuper’, kur ka dalë nga rruga dhe është aksidentuar, duke ndërruar jetë në spital.

Njoftimi i policisë:
Më datë 12.08.2018, në dalje të qytetit të Kukësit, shtetasi B.SH., rreth 33 vjeç, banues në fshatin Shtiqën, duke udhëtuar me mjetin e tij tip "Minikuper", ka dal nga rruga.

Për pasojë është aksidentuar drejtuesi i mjetit ku ka gjetur vdekjen në spitalin e Kukësit.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje ku po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.