Fati i rrugëve, i ftuar ministri Damian Gjiknuri / Pjesa e dytë

I ftuar në emisionin 5 Pyetjet nga Babaramo në Report TV ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri ( Pjesa e dytë )