Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Xhirimet e “Mission Impossibile 6” lėndohet Tom Cruise
13/08/2017
Por aktori Tom Cruise ka pasur njė incident gjatė xhirimeve tė filmit “Mission Impossibile 6”. I varur me njė litarė nga njė viē, Cruise kėrceu ndėrmjet dy ndėrtesave nė qendėr tė Londrės, por u pėrplas me murin goditės. Pėr fat tė mirė aktori nuk ka pėsuar dėmtime serioze, dhe pasi ėshtė ngritur kanė rifilluar sėrisht xhirimet.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha