Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:13 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Sekuestrohet 1.1 ton kanabis nė Karaburun, destiancion Italia
06/09/2017
Sekuestrohet njė ton kanabis nė Karaburun, ndėrsa destiancion Italia... NJOFTIMI I PLOTĖ Operacioni nga Policia Kufitare e Vlorės, Delta Forcė, Drejtoria Vendore e Policisė Vlorė, Guardia Di Finanza dhe Roja Bregdetare. Sekuestrohen 1 110 kg lėndė narkotike Cannabis Sativa si dhe njė mjet lundrues Gomone Operacioni ka nisur mesditėn e datės 05.09.2017 dhe ėshtė ende nė vijim. Mė datė 05.09.2017, rreth orės 14:44, nė Sallėn Operative tė DVKM Vlorė, ka ardhur njė telefonatė pėr largimin nga vendbazimi tė njė mjeti lundrues, pa kryer procedurat e daljes nė det. Menjėherė pas marrjes sė njoftimit, shėrbimet e Policisė Kufitare Vlorė, Reparti Special “Delta” dhe GdF, kanė dalė nė det dhe kanė filluar kėrkimin e mjetit lundrues nė zonėn detare Shėn Jan-Kepi i Gjuhėzės, nė Karaburun.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha