Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 01:35 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Gramoz Ruēi shtrėngon duart me Lulzim Bashėn dhe demokratėt/ VD
09/09/2017
Pas zgjedhjes nė postin e kryetarit tė Kuvendit edhe me dy votat e PD, Ruci ka shtrėnguar duart me disa nga deputetė e PD dhe me kryetarin Lulzim Basha. ( b.h/Shqiptarja.com )
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha