Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 01:51 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Uragani Irma, meteorologu del nga makina, pėrpiqet ta ndalojė
10/09/2017
‘Uragani Irma’ tashmė ka gjunjėzuar Florida. E tė shumta janė videot e transmetuara nė media ku jo vetėm shihen shkatėrrimet katastrofike,por virale bėhen edhe momente kur njerėzit provojnė tė na njohin me atė ēka po ndodh. Dhe njė fenomeni tė tillė nuk mund t’i shpėtojė meteorologu Simone Brewer, i cili siē duket nga video nė pėrpjekje pėr tė na treguar fuqinė e uraganit merret nga era e fuqishme. I vendosur meteorologu pėrpiqet tė regjistrojė fuqinė e erės dhe ta ndalojė, por stuhia ėshtė kaq e fuqishme. Video e meteorologut tashmė ėshtė bėrė virale.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha