Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Deputeti i PD harron fjalimin tė qeshura pafund nė Kuvend
13/09/2017
Seanca maratonė e ditės sė djeshme pėr programin politik tė kabinetit “Rama 2” nuk ka kaluar pa batuta. Pėrveē debateve dhe replikave tė ashpra mes deputetėve, ka pasur dhe mjaft tė qeshura e batuta. Ka qenė deputeti i Partisė Demokratike pėr qarkun e Vlorės, Agron Shehaj, qė ėshtė pėr herė tė parė nė karrigen e Parlamentit kėtė sesion, ka bėrė njė gafė gjatė fjalės sė tij, qė ka shkaktuar mjaft tė qeshura. Nga emocionet apo nga lodhja, deputeti Shehaj ka humbur fjalinė pasardhėse nga fundi i fjalimit tė tij. Kanė qenė deputetėt e PS nė sallė, tė cilėt kanė shpėrthyer nė tė qeshura.( b.h/Shqiptarja.com )
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha