Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 18:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Berisha "zbulon" 3 qytetet mė tė rrezikuara nga kriminelėt
05/10/2017
Akuza tė forta janė bėrė nga ish-kryeministri Sali Berisha pėr krimin dhe bandat qė kontrollojnė vendin. Berisha ka listuar disa nga qytetet mė tė rrezikuara nga kriminelėt, qė sipas tij, pas Elbasanit situata ėshtė e vėshtirė dhe nė Shkodėr e Vlorė. Duke shėnjestruar direkt Edi Ramėn, Berisha tha jashtė dyerve tė Kuvendit se ai ėshtė nė krye tė Meduzės sė krimit tė organizuar. ( b.h/Shqiptarja.com )
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha