Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Nė njė dorė armėn, nė tjetrėn fėmijėn, polici vret dy hajdutėt
20/11/2017
';
Njė video sa e ēuditshme aq edhe shokuese ėshtė publikuar sė fundmi nė rrjet, ku shfaqet njė efektiv policie, jo nė detyrė, i cili vret dy hajdutė. Pamjet janė filmuar nė njė farmaci nė Brazil, ku rreshteri Rafael Souza, ishte aty sė bashku me bashkėshorten dhe djalin e tij, pėr tė blerė ilaēe, kur pas tyre kanė hyrė dy persona tė armatosur pėr tė grabitur farmacinė.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha