Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:12 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aksident nė Greqi, vdes tragjikisht ēifti shqiptar
06/01/2018
GREQI-Njė ēift nga Shqipėria ka vdekur nė njė aksident rrugor mėngjesin e sotėm. Aksidenti ka ndodhur nė Serras. Mediat greke raportojnė se shkak i aksidentit ka qenė humbja e kontrollit tė mjetit nga drejtuesi duke u pėrplasur me njė shtyllė. Ēifti shqiptar, burri 35-vjeē dhe gruaja 25-vjeēe kanė ndėrruar jetė nė vend, pasi pėrplasja ka qenė fatale, ndėrsa ka vajza e tyre ka mbijetuar nga aksidenti. (b.h/Shqiptarja.com )
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha