Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 01:52 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Report TV - Dėshmia/‘Si m’i mori Olesia Duka 30 mijė € kursime pėr kurimin e vajzės'
14/03/2018
Report Tv ka siguruar keksluzivisht dėshminė e njėrit prej personave tė mashtruar nga stomatologia Olesia Duka. Fjorza Mullai ka trokitur nė dyert e Report Tv, ku dhe ka rrėfyer se si dentistja Olesia Duka i ka marrė 30 mijė euro, tė cilat i kishte kursyer pėr tė kuruar vajzėn e saj, qė ishte me fibrozė cistike. Mullai ka deklaruar pėr Report Tv se i ka dhėnė Dukės kursimet pėr kurimin e vajzės, pasi ka rėnė pre e mashtrimit, teksa dentisja Duka i ka premtuar se do tė ndėrhyjė te politika pėr t'i kuruar vajzėn.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha