Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 01:52 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Dita e Verės, atmosferė festive dhe show me avion nė qiellin e Tiranės
14/03/2018
Atmosfera festive ndihet sot kudo nė rrugėt dhe nė sheshet e qytetit tė Tiranės. Tek sheshi Skėnderbej, u zhvillua show nė qiell me avionė me rastin e 25 vjetorit tė Aeronautika shqiptare ku piloti, Martin Sonka dha shfaqje me avionin e tij mbi qiellin e Tiranės.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha