Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 01:52 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Korçë, shtėpia ku u gjetėn kapen 686 kg drogė
14/03/2018
KORĒĖ - Rreth 686 kg drogė e llojit kanabis janė sekuestruar nė njė banesė nė fshatin Bulgarec nė Korēė. Policia ka shpallur nė kėrkim K.G, 45 vjeē, pronar i shtėpisė. Policia sqaron se pas njė informacioni tė ardhur nė portalin Komisariati Dixhital, u ushtrua kontroll nė banesėn e kėtij shtetasi, ku u gjet e sekuestrua me cilėsinė e provės materiale 686 kg, bimė e dyshuar Cannabis Sativa. Njoftimi i policisė: Seksioni pėr Narkotikėt. Mė datė 13.02.2018, u referuan materialet nė Prokurorinė e Rrethit Gjyqėsor Korēė, si dhe u bė shpallja nė kėrkim e shtetasit K.G, 45 vjeē, banues nė fshatin Bulgarec, pasi pas njė informacioni tė ardhur nė portalin Komisariati Dixhital, u ushtrua kontroll nė banesėn e kėtij shtetasi, ku u gjet e sekuestrua me cilėsinė e provės materiale 686 kg, bimė e dyshuar Cannabis Sativa.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha