Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 01:52 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Pamjet me dron nga dita e veres dhe spektakli i avionit mbi qiellin e Tiranės
14/03/2018
Atmosfera festive ndihet sot kudo nė rrugėt dhe nė sheshet e qytetit tė Tiranės. Kryeqyteti ka veshur ngjyrat e festės, ndėrkohė qė koha e mirė dhe aktivitetet e shumta tė parashikuara nga Bashkia e Tiranės kanė bėrė qė mijėra qytetarė tė dalin shėtitje bashkė me familjet dhe miqtė. Sot nė orėn 12:00 tek sheshi Skėnderbej, do tė ketė show, por jo nė tokė, nė qiell. Sot bėn 25 vite Aeronautika shqiptare dhe pėr kėtė kryebashkiaku Veliaj pėrmes njė postimi nė Instagram njofton se piloti, Martin Sonka do tė bėjė show me njė mini aeroplan nė qiell.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha