POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

0% mundësi për shi dhe dëborë, parashikimi i motit për ditën e nesërme

Foto ilustruese

Edhe pse jemi në dhjetor, një ndër muajt më të ftohtë mesa duket ditët e fundit të këtij viti do të jenë me diell.

Pritet që temperatura ditën e nesërme të kapë 12 gradë celsius, do të mbizotërojë koha me diell, ndërsa pasditja do të jetë me re.

Sipas agjensive të huaja, erërat do të jenë të lehta dhe do të kapin shpejtësinë 15 kilometër në orë. 

Sa i përket shiut dhe dëborës mesa duket as ditën e nesërme nuk do të na duhet ta marrim çadrën me vete pasi mundësia për një mot të tillë parashikohet 0% .

 

ke.mu.
Komento